Dołącz do nas
Podziel się energią

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. REGULACJI W SZCZECIŃSKIEJ ENERGETYCE CIEPLNEJ

Miejsce pracy: Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej (biuro w Szczecinie/Warszawie)

Twoje najważniejsze zadania na stanowisku specjalisty ds. regulacji w dziale projektów to:

  • Uczestniczenie w kreowaniu polityki regulacyjnej w Grupie
  • Sporządzanie kalkulacji cen i stawek opłat za ciepło
  • Współpraca z Urzędem Regulacji Energetyki
  • Monitorowanie aktualnych zmian przepisów prawa związanych z działalnością energetyczną

Zależy nam na tym, abyś czuła/czuł się u nas komfortowo, a więc już na start mamy dla Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet świadczeń socjalnych)
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej (biuro w Szczecinie/Warszawie)
  • Ciekawe zadania i wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Samodzielność w realizacji projektów i zadań
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej

Jeśli zatem jesteś osobą, która ma:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Znajomość prawa energetycznego i przepisów wykonawczych
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dużym atutem
  • Praktyczną znajomość branży energetycznej mile widziana
  • Praktyczną znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywny język angielski

Dodatkowo jesteś osobą:

  • Nastawioną na osiąganie celów
  • O analitycznym sposobie myślenia i przetwarzania informacji
  • Komunikującą się otwarcie i z poszanowaniem innych osób
  • Świetnie pracującą samodzielnie i w zespole
  • Dobrze zorganizowaną

to daj się nam poznać i poznaj nas.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@sec.com.pl. Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEC Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych rekrutacji prowadzonych przez SEC Sp. z o.o.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgode na przetwarzanie przez SEC Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SEC Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.