Ogrzewanie
i ciepła woda

Ogrzewanie i ciepła wodaOferujemy bezobsługowy sposób ogrzewania lokalu mieszkalnego i podgrzewu wody użytkowej w postaci ciepła systemowego. Energia cieplna dostarczana do budynku w ten sposób, jest bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem, dostępnym przez cały rok i wytwarzanym poza miejscem zamieszkania.

Jak to działa?

Energia cieplna płynie ze źródła wytwarzanego przez sieć ciepłowniczą, bądź z kotłowni lokalnej. Trafia do węzła cieplnego, usytuowanego zazwyczaj w pomieszczeniu technicznym budynku. Następnie przez instalację wewnętrzną obiektu trafia do kranów i kaloryferów użytkowników. System ciepłowniczy i instalacja wewnętrzna obiektu to dwa niezależne obiegi zamknięte.

1. Ogrzewanie mieszkań to wymiana całej energii, która ma miejsce w węźle cieplnym. Krążąca w systemie ciepłowniczym woda, oddaje ciepło i wraca do źródła wytwarzania, gdzie się podgrzewa. Następnie krąży po instalacji wewnętrznej budynku pobierając ów ciepło i dostarczając je do kaloryferów.

2. Ciepła woda w kranie powstaje poprzez podgrzanie wody wodociągowej i dostarczenie jej instalacją wewnętrzną do użytkowników.

Ogrzewanie
Grzejnik

Korzystając z naszych usług:

  • JESTEŚ BEZPIECZNY – nie masz u siebie urządzeń wytwórczych, a do kaloryferów dociera czysta energia, która nie zagraża zdrowiu ani życiu.
  • KORZYSTASZ Z WYGODY – nie musisz się martwić o opał czy przeglądy urządzeń. Ciepło jest wtedy, kiedy go potrzebujesz.
  • MASZ PEWNOŚĆ – że wszystko działa jak należy. Dbają o to całodobowo wykwalifikowane służby techniczne.
  • OSZCZĘDZASZ – jeśli prawidłowo użytkujesz ogrzewanie i w Twoim budynku zainstalowana jest automatyka pogodowa. Wówczas masz pewność, że koszty jego zużycia są konkurencyjne.
  • I JESTEŚ EKO – bo ogrzewasz tylko swoje mieszkanie, a nie całą planetę. Ale pamiętaj, nie marnotraw ciepła, które już masz w domu. My dbamy, by było produkowane z poszanowaniem środowiska. Dołącz się i Ty.
Biuro Obsługi Klienta
e-mail: bok@sec.com.pl
T +48 91 450 99 99

BOK czynny:
pn-pt: od 8:00 do 17:00
Siedziba SEC
ul. Zbożowa 4,
70-653 Szczecin
znajdź nas na mapie >

KASA czynna:
pn-pt: od 9:00 do 14:00
do góry