Komunikat

24 grudnia br. Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne.
31 grudnia br. Biuro Obsługi Klienta i Kancelaria będą czynne w godzinach 8:00-15:00, natomiast Kasa w godzinach 9:00-14:00.

Oferta SEC

dla mieszkańców

Domy

Jesteś mieszkańcem budynku wielorodzinnego lub użytkownikiem lokalu w budynku wielolokalowym - tu informacje skierowane są do Ciebie - klienta indywidualnego, odbiorcy ciepła. Jesteś mieszkańcem budynkuwielorodzinnego lub użytkownikiem lokalu w budynku wielolokalowym - tu informacje skierowane są do Ciebie - klienta indywidualnego, odbiorcy ciepła

ZOBACZ OFERTĘ
E-faktura

multimedia

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka „Twojej energii”, programu informacyjnego Szczecińskiej Energetyki Cieplnej. Chcemy w sposób przystępny i lekki opowiadać o tym co dzieje się w SECu. Na początek zebraliśmy najważniejsze wydarzenia od początku roku, rozbiliśmy małe podsumowanie poprzedniego. W kolejnym odcinku, który już niebawem, opowiemy o wydarzeniach, nowościach i o tym co dzieje się z naszym udziałem.

POZOSTAŁE MATERIAŁY

Multimedia
wyłączenia

wyłączenia

Dokładamy wszelkich starań by dostarczać Państwu energii przez cały czas. Jednak zdarzają się sytuacje gdy jest to niemożliwe w wyniku awarii lub prac remontowych. Dokładamy wszelkich starań by dostarczać Państwu ciepła przez cały czas. Jednak zdarzają się sytuacje gdy jest to niemożliwe w wyniku awarii lub prac remontowych.

SPRAWDŹ STATUS

Dziekujemy
Biuro Obsługi Klienta
e-mail: bok@sec.com.pl
T +48 91 450 99 99

BOK czynny:
pn-pt: od 8:00 do 17:00
Siedziba SEC
ul. Zbożowa 4,
70-653 Szczecin
znajdź nas na mapie >

KASA czynna:
pn-pt: od 9:00 do 14:00
do góry